Gregoraci sfilon me tė brendshme ne Madrid

Shko poshtė

Gregoraci sfilon me tė brendshme ne Madrid

Mesazh  GenTToGolD prej Mon Oct 20, 2008 11:30 pm

[justify][b]Gregoraci sfilon me tė brendshme ne Madrid[/b]

[/justify]
[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/elisabeta.jpg[/img]
[justify]
[b]Modelja Elisabetta Gregoraci ka sfiluar me tė brendshme gjatė njė sfilatė mode nė Madrid tė Spanjės. [/b]
Gruaja e bosit tė Renault, Flavio Briatore, ka qenė elektrizuese me veshjet e
saj intime, ku nė sy binin njė palė tanga tė lidhura sensualisht me
zhartieret dhe sipėr njė mantel prej pellushi.

E gjithe veshja ishte e zeze dhe shkonte jashtėzakonisht shumė mė ngjyrėn e lėkurės dhe tė flokėve tė modeles.

Brunia bukuroshe u martua kėtė verė me Briatoren, duke zhvilluar ceremoninė mė madhėshtore tė 10-vjecarit tė fundit [/justify]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3721
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi