Aguero, Atletico Madrid e blen plotesisht

Shko poshtė

Aguero, Atletico Madrid e blen plotesisht

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 5:36 pm

Aguero, Atletico Madrid e blen plotesisht

[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/aguero.jpg[/img]
[b]Skuadra spanjolle ka blere gjithe kartonin e sulmuesit te talentuar pasi ka
derdhur 5 milione euro ne arken e argjentinasve te Indipendiente. [/b]
Sergio Aguero tashme eshte teresisht prone e Atletico Madrid.
Skuadra spanjolle ka blere gjithe kartonin e sulmuesit te talentuar
pasi ka derdhur 5 milione euro ne arken e argjentinasve te
Indipendiente. Gjate transferimit ne Madrid, skuadra ku u rrit
“El Kun” mbajti 10 % te aksioneve te tij, dhe me shitjen e kesaj pjese
te kartonit, Indipendiente nuk ka me asnje te drejte mbi lojtarin.
Sergio Aguero eshte nje nga emrat me te lakuar ne klubet me te medha te
Europes. Manchester City eshte nje nga klubet qe po kembengul
me shume per ta pasur ne skuader sezonin e ardhshem, por pas nuk ngelen
as Inter e Chelsea. Nga ana tjeter, Atletico nuk mendon te heqe dore
lehte nga sulmuesi kryesor i skuadres.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3567
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi