Atletico Madrid, Aguirre, nje humbje e ndan nga stoli

Shko poshtė

Atletico Madrid, Aguirre, nje humbje e ndan nga stoli

Mesazh  GenTToGolD prej Mon Oct 20, 2008 11:34 pm

[justify][b]Atletico Madrid, Aguirre, nje humbje e ndan nga stoli[/b]

[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/atletico-madrid.jpg[/img]
[b]Sipas gazetes “Marca”, nje humbje e mundshme perballe Liverpool mund te shenoje edhe fundin e aventures se Aguire. [/b]
Dite te veshtira per trajnerin e Atletico Madrid, Javier Aguirre.
Argjentinasi i stolit te madrileneve ka koleksionuar humbjen e trete
rresht ne kampionat, duke vene ne dyshim pranine e tij ne stolin e
skuadres “Rojiblancos”. Disfata 2-1 ne derbin me Real Madrid ka
bere qe Aguirre te shihet edhe me me shume dyshim nga tifozet dhe
drejtuesit, te cilet nuk e kane gelltitur dot kete humbje dhe ate
paraardhese 6-1 ndaj Barcelones. Sipas gazetes “Marca”, nje humbje e
mundshme perballe Liverpool mund te shenoje edhe fundin e aventures se
Aguire. Nga sondazhet e gazetes ka dale se ai cilesohet si
pergjegjesi kryesor i krizes ne te cilen eshte futur skuadra madrilene,
e cila eshte ndalur ne kuoten e 9 pikeve ne kampionat.
[/justify]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3570
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi