Atletico Madrid, hiqet pezullimi per stadiumin

Shko poshtė

Atletico Madrid, hiqet pezullimi per stadiumin

Mesazh  GenTToGolD prej Fri Oct 17, 2008 8:50 pm

[center][b]Atletico Madrid, hiqet pezullimi per stadiumin[/b]
[/center]


[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/atletico-madrid.jpg[/img]

[b]Sipas UEFA-s, vendimi eshte anuluar perkohesisht ne pritje per fjales se
apelit dhe kjo ka bere qe Liverpool te sigurohet se ndeshja e Champions
League ne 22 tetor, do te luhet pikerisht ne stadiumin e bardhekuqve. [/b]
Atletico Madrid mund te buzeqeshe pasi vendimi per pezullimin e stadiumit “Vicente Calderon” me 2 ndeshje, eshte anuluar. Sipas UEFA-s, vendimi eshte anuluar perkohesisht ne pritje per fjales se
apelit dhe kjo ka bere qe Liverpool te sigurohet se ndeshja e Champions
League ne 22 tetor, do te luhet pikerisht ne stadiumin e bardhekuqve.
Vendimi i apelit per pezullimin me 2 ndeshje te stadiumit per shkak te
koreve raciste dhe perleshjeve ne ndeshjen kunder Marsejes, do te
merret ne 31 tetor. Ky mund te jete nje lajm shume i mire per
spanjollin e Liverpool, Fernando Torres, i cili do te rikthehet pas
shume kohesh ne stadiumin ku u be i famshem dhe u transformua ne nje
idhull. Ai u shit nga Atletico Madrid para dy vjetesh per tek
Liverpool.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3813
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi