Barcelona, Sylvinho kerkon “divorcin”

Shko poshtė

Barcelona, Sylvinho kerkon “divorcin”

Mesazh  GenTToGolD prej Mon Oct 20, 2008 11:33 pm

[b]Barcelona, Sylvinho kerkon “divorcin”[/b]

[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/sylvinho.jpg[/img]

[b]34 vjecari brazilian, i cili ka luajtur vetem nje ndeshje kete sezon, mendon se e ardhmja e tij nuk eshte tek Barcelona. [/b]
Sylvinho dhe Barcelona jane shume prane “divorcit”. 34 vjecari brazilian, i cili
ka luajtur vetem nje ndeshje kete sezon, mendon se e ardhmja e tij nuk
eshte tek Barcelona. Mesfushori i majte eshte shprehur se do te
ishte i kenaqur nese largohet ne mesin e ketij sezoni. “Nese arrihet
marreveshja me Celtic do te largohesha me vrap. Me pelqen shume te luaj
per skuadren skoceze”, shprehet lojtari brazilian, i cili nuk po gjen
hapesira ne skemat e teknikut Pepe Guardiola. Marreveshja mes
paleve mund te mbyllet ne muajin janar por skuadra katalanase nuk ka
dhene ende nje pergjigje zyrtare. Nje tjeter emer qe mund te largohet
nga Barcelona eshte edhe Yaya Toure qe po kerkohet me ngulm nga
Juventusi dhe Arsenali ku luan edhe vellai i tij, Kolo Toure.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3812
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi