Hleb: Fabregas, eja te Barcelona!

Shko poshtė

Hleb: Fabregas, eja te Barcelona!

Mesazh  GenTToGolD prej Tue Oct 14, 2008 12:16 am

[b]Hleb: Fabregas, eja te Barcelona![/b]


[img]http://www.shqipmedia.com/wp-content/uploads/2008/10/hleb_fabregas-300x211.jpg[/img]
Bjellorusi i ka kėrkuar publikisht ishshokut tė tij tė skuadrės tek Arsenali tė shkojė nė “Kamp Nou” . “Flas shpesh me tė nė telefon, sepse jemi si vėllezėr, dhe po mundohem ta bind se kthimi nė Katalonjė do tė ishte fanttastik”

Mesfushori i Barcelonės, Aleksander Hleb pranoi se ėshtė munduar shumė pėr tė bindur ish shokun e tij tė skuadrės tek Arsenali, Ēesk Fabregas, t’i bashkohet atij nė “Kamp Nou”. Ylli i kombtares sė Spanjės, Fabregas pretendoi gjatė kėsaj jave se njė ditė do t’i pėlqente tė kthehej tek Barcelona, klubi nga i cili ai u largua nė vitin 2003 pėr tė shkuar tek Arsenali, kur ishte vetėm 16 vjeē. Por pėr ylli e Bjellorusisė, Hleb, kjo ditė nuk duhet tė jetė shumė larg. Hleb u transferua tek Barcelona gjatė kėsaj vere pas tre sezonesh me “Topēinjtė”, dhe bjellorusi do tė ishte shumė, shumė i lumtur nėse Fabregas do tė ndiqte rrugėn e tij. “Ne kuptohemi shumė mirė me njėri tjetrin nė fushėn e lojės, por edhe jashtė saj”, tha Hleb. “Ai ėshtė si njė vėlla pėr mua. Ne i telefonojmė shumė shpesh njėri tjetrit, duke diskutuar pėr gjėra tė ndryshme”, vazhdoi Hleb nė njė intervistė me gazetėn sportive spanjolle tė Katalonjės, “El Mundo Deportivo”. “Ai mė thotė se i mungoj tek Arsenali dhe, pa dashur t’i prish punė ish skuadrės sime, unė i them se do tė mė pėlqente shumė qė ai tė vinte tek Barēa. Unė nuk ndaloj sė insistuari se ai duhet tė kthehet tek Barcelona, por ai nuk ndalon sė mė pėrsėrituri se ėshtė shumė i lumtur tek Arsenali me Arsen Vengerin. Por do tė vazhdoj ta bezdis deri sa tė ndryshojė mendim. Sepse nėse do ta bėnte kėtė, atėherė mendoj se do t’i bėnte njė punė shumė tė madhe edhe vetė Barcelonės”.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi