Martohet Melanie C

Shko poshtė

Martohet Melanie C

Mesazh  Ardi prej Sun Oct 12, 2008 1:59 am

[b]Martohet Melanie C [/b]

[img]http://telegrafi.com/fo/vip/f.1011124221792_m.jpg[/img]
[b]Ylli i muzikės pop dhe ish-anėtarja e grupit tė vajzave Spice Girls, Mel C, pritet tė martohet me tė dashurin e saj, Thomas Starr.[/b]

Mel C dhe partneri i saj qė prej gjashtė vitesh, presin foshnjėn e parė tė tyre nė vitin e ardhshėm, dhe tashmė kanė planifikuar shkėmbimin e unazave.

Sipas Daily Mirror, prindėrit e ardhshėm janė fejuar muajin e kaluar dhe synojnė tė kurorėzohen nė pranverė.

Mel C do tė jetė e fundit prej vajzave Spice e cila do tė bėhet nėnė.
Melanie Brown ka dy vajza; Posh Spice siē njihet Victoria Beckham ka
tri djem me futbollistin David Beckham, dhe Geri Halliwell dhe Emma
Bunton secila ka nga njė fėmijė.
avatar
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3812
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi