Martohet Ermal Fejzullahu

Shko poshtė

Martohet Ermal Fejzullahu

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 5:26 pm

[img]http://www.shqipmedia.com/wp-content/uploads/2008/10/martesa-e-ermalit-dhe-anites.jpg[/img]
Kėngėtari i njohur nga Kosova Ermal Fejzullahu ėshtė njė tjetėr
personazh, qė ka vendosur t’i thotė lamtumirė beqarisė. Kėshtu ai do tė
martohet javės tjetėr me tė fejuarėn e tij 22 vjeēare Ariana, bėjnė tė
ditur burimet e Shqipmedia.
Ka marrė pėrsipėr tė bėjė njė dasmė tė
madhe jo nė njė ditė por nė tre ditė me rradhė. Pikėrisht nė datat 19,
20 dhe 21 janė planifikuar tė bėhen tre darka tė mėdha, njė me
shoqėrinė, njė me familjen dhe njė me personazhet VIP, miq tė Ermalit,
ku padyshim do tė jenė tė pranishėm edhe miq tė tij nga Shqipėria.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3625
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi