Lexo para se te postosh !!

Shko poshtė

Lexo para se te postosh !!

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 12:54 am

[b]Anėtar te nderuar,ju njoftojmė se pėr te gjithė ju qe dėshironi te postoni muzikė,atėherė duhet ti respektoni rregullat:[/b]

[color:46da=darkblue][b]1. Se pari duhet te krijoni teme te re[/b][/color]
[color:46da=darkblue][b]2. Ne kornizen ku shenon “Titulli”duhet te shėnoni emrin e Kėngėtarit qe kėndon dhe titullin e kėngės,ose Titulli i Albumit[/b][/color]
[color:46da=darkblue][b]3. Pastaj,duhet te klikoni ne butonin ”[u]Ordered List” [/u]pasi te keni klikuar ne butonin e “[u]Ordered List”[/u] e vendosni linkun e drejtpėrdrejt te kėngės qe duhet te shkarkohet.[/b][/color]

[font:46da=Comic Sans Ms][b]Me respekt,stafi[/b][/font]
[font:46da=Comic Sans Ms][b]Studentet-KS.TK[/b][/font]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi