Lexo para se te postosh !!

Shko poshtė

Lexo para se te postosh !!

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 1:10 am

[b]Anėtar te nderuar,ju njoftojmė se pėr te gjithė ju qe dėshironi te postoni ndonjė lajm te ri,atėherė duhet ti respektoni rregullat:[/b]
[list]
[*][color:47a8=indigo][b]Para se te hapni Teme te re ju duhet te siguroheni qe ajo Teme nuk
ekziston,pėr te vėrtetuar ju duhet ne pėrdorni butonin KERKO,ku duhet te shėnoni Titullin e Temės qe dėshironi me dit a ekziston ne forum a jo[/b][/color]
[*][color:47a8=indigo][b]Pastaj duhet te hapni Teme te re[/b][/color]
[*][color:47a8=indigo][b]Ne kornizėn ku shkruan “Titulli” ju duhet te shėnoni Titullin e
lajmit qe do te postoni[/b][/color]
[*][color:47a8=indigo][b]Ne kornizėn ku shkruhet teksti ju duhet edhe te vendosni njė
foto,nga ai lajm[/b][/color]
[*][color:47a8=indigo][b]Vendosja e fotos behet duke e kopjuar linkun e fotos ne
Ueb-faqen ku e merrni lajmin,pastaj duhet klikuar ne “Image”dhe e vendosni linkun e fotos edhe kliko OK.[/b][/color]


[b]Me Respekt,stafi[/b]
[b]Studentet-KS.TK[/b]
[/list]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3570
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi