Beyonce dhuron para pėr viktimat e "Ike"

Shko poshtė

Beyonce dhuron para pėr viktimat e "Ike"

Mesazh  Egzonho prej Fri Oct 17, 2008 8:43 pm

[b]Beyonce dhuron para pėr viktimat e "Ike" [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.1017103440729_m.jpg[/img]
[/b]Beyonce Knowles:
[b]Superylli i muzikės R&B, Beyonce Knowles, ka dhuruar 100.000 dollarė pėr t’i ndihmuar viktimat e uraganit "Ike".[/b]
Fondi “Gulf Coast Ike Relief” iu ndihmon njerėzve nga rajoni i Houston, Teksas, (prej nga Beyonce e ka prejardhjen) tė cilėt i kanė humbur shtėpitė e tyre, pronat dhe punėn, qėkur uragani kishte goditur kėtė pjesė nė muajin e kaluar.

Kėngėtarja e hitit “Crazy In Love” ėshtė duke u angazhuar edhe personalisht nė grumbullimin parave pėr njerėzit nė nevojė.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3661
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi