Hugh Grant braktis "Lost For Words"

Shko poshtė

Hugh Grant braktis "Lost For Words"

Mesazh  GenTToGolD prej Mon Oct 20, 2008 11:12 pm

[justify][b]Hugh Grant braktis "Lost For Words"[/b]

[/justify]
[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/hugh-grant.jpg[/img]
[justify]
[b]Hugh Grant braktis komedinė 'Lost for Words' me regji tė danezes Susanne Bier.[/b]
Sipas shėrbimit on line tė revistės 'Variety' shkak janė bėrė diferencat krijuese,

Grant kishte pranuar nė verė tė luante rolin e njė aktori britanik qė hyn nė
kastin e njė filmi kinez me njė grua pėr regjisore.

Fillimisht ai flirton me pėrkthyesen e tij dhe mė pas dashurohet me regjisoren, qė luhet nga aktorja Ziyi Zhang.

Sipas njė zėdhėnėsi tė aktorit, nuk u arrit tė realizohej njė skenar qė tė merrte miratimin e tė gjithėve. [/justify]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi