Jolie personazhi mė i preferuar nė kopertinė

Shko poshtė

Jolie personazhi mė i preferuar nė kopertinė

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 5:37 pm

Jolie personazhi mė i preferuar nė kopertinė

[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/angelina_jolieee.jpg[/img]
[b]Angelina Jolie ėshtė personazhi i famshėm qė njerėzit do tė pėlqenin tė gjenin nė kopertinat e revistave tė ndryshme.
[/b]
Nė njė sondazh tė revistės prestigjoze “Forbes”, e njohur pėr klasifikmet e ndryshme, Jolie kryeson listėn.

Kėrkimi ėshtė bėrė gjatė njė viti, nė kopertinat e revistave “People”, “Star”,
“US Weekly”, “In Touch Weekly”, “Life & Style” dhe “OK!”, ku Zonja
Pitt, rezultoi fituese nė tė treja kategoritė e analizuara: kopje tė
shituara, numra tė kopertianve dhe preferenca e publikut.

Nė krahasim nga viti i kaluar, humbet njė pozicion dhe klasifikohet e dyta
Jennifer Aniston, e ndjekur nga Heath Leadger, qė humbi jetėn nė mėnyrė
tragjike vitin e kaluar. Njė nga dy burrat qė bėjnė pjesė nė "Top 10"
ėshtė aktori tjetėr Owen Wilson, nė vendin e 10-tė.

Mamatė e reja Nicole Richie dhe Jamie Lynn Spears fitojnė respektivisht vendin e
katėrt dhe tė pestė dhe nė tė gjashtin sensualja Jessica Simpson.

Dy vajza, fėmijė artistėsh, marin vendin e shtatė dhe tė tetė - Suri
Cruise dhe Shiloh Jolie-Pitt, ndėrsa e nėnta renditet Heidi Montag.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3721
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi