RAZR V3 – mobili mё i shitur nё Amerikё

Shko poshtė

RAZR V3 – mobili mё i shitur nё Amerikё

Mesazh  Ardi prej Sun Oct 12, 2008 2:22 am

[center][b]RAZR V3 – mobili mё i shitur nё Amerikё [/b]
[/center]

[img]http://telegrafi.com/fo/tekno/f.1009032518897_m.jpg[/img]
[b]Nuk ёshtё e habitshme qё Motorola nuk tenton tё hedhё modele tё reja tё
celularёve nё treg, kur modeli mё i shitur nё SHBA vazhdon tё jetё RAZR
V3.[/b]
Hulumtimet amerikane kanё terguar se mё i shituri nё kёtё vend ёshtё modeli i telefonisё mobile, Motorola RAZR V3.

Nё periudhėn elektronike ky model ёshtё parahistorik. Mjafton vetėm tё
tregohet se kanё kaluar dy vite e gjysmё qё kur Motorola ka publikuar
se ka shitur 50 milionё telefona tё tillё.

Kjo e dhёnё vėrtetё ёshtё fascinuese pёr iPhone, qё ka zёnё vendin e
dytё si mё i shituri. Nё vendin e tretё ёshtё BlackBerry Curve, pastaj
LG Chocolate dhe pastaj BlackBerry Pearl.

Shpjegimi pёr kёtё fenomen qėndron nё ēmimin tepėr tё ulёt tё kėtij
lloji tё Motorolёs tё cilin operatorёt e ulin edhe mё tej, duke marrё
prasysh se Motorola V3 gjendet nё ofertat e tё gjithё operatorёve nё
SHBA.
avatar
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3570
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi