Quagliarella i ftuar nё vend tё Tonit

Shko poshtė

Quagliarella i ftuar nё vend tё Tonit

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 2:04 pm

[color:60ad=#333333][font:60ad=Arial][b]Quagliarella i ftuar nё vend tё Tonit[/b]

[/font][/color][img]http://telegrafi.com/fo/sport/f.1012032720269_m.jpg[/img]
[color:60ad=#333333][font:60ad=Arial][b]Sulmuesi i Udineses, Fabio Quagliarella, ka pranuar ftesё nga pėrzgjedhėsi i kombėtares italiane, Marcelo Lippi, pёr shkak tё suspendimit tё Luca Tonit.[/b]
Sulmuesi i Bayern Munichut nё ndeshjen e mbrėmshme pėrballё Bullgarisё, pranoi karton tё verdhё dhe pёr shkak tё suspendimit, nuk do tё mund tё paraqitet kundėr Malit tё Zi.

Pёr kёtё arsye, Marcelo Lippi, ka vendosur ta ftojё nё formacion zёvendёs tё tij dhe zgjidhja ishte sulmuesi i Udineses. Pritet qё Quagliarella qё sonte t’i bashkohet pjesės tjetėr tё ekipit.

Sulmuesi i Udineses ishte pjesё e ekipit tё azurёve nё Euro 2008, por kjo ёshtё paraqitja e parё e tij me pėrfaqėsuesen, qё kur Marcelo Lippi e rimori kreun.[/font][/color]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3627
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi