VLC Media Player 0.9.2

Shko poshtė

VLC Media Player 0.9.2

Mesazh  Ardi prej Tue Sep 16, 2008 1:55 am

[b]VLC Media Player 0.9.2,eshte program i cili sherben per te ndegjuar Muzikė ne formate te ndryshmė,si dhe per te shikuar Video.

Foto:[/b][img]http://www.gigawarez.com/uploads/posts/2008-09/1221502163_vlc.png[/img]

[b]Linku per Shkarkim:[/b]

rapidshare.com vlc-0.9.2-win32.exe.html
Ardi
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi