Wahlberg dhunohet nga Kunis

Shko poshtė

Wahlberg dhunohet nga Kunis

Mesazh  GenTToGolD prej Mon Oct 20, 2008 11:15 pm

[justify][b]Wahlberg dhunohet nga Kunis [/b]

[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/Wahlberg.jpg[/img]
[b]Aktori amerikan, Mark Wahlberg ka pėrfunduar i shtrirė nė tokė gjatė
xhirimimeve tė filmit tė ri aksion "Max Payne". Ai ėshtė rrahur vėrtet
gjatė xhirimit tė skenave me pėrleshje nga bashkaktorja e tij nė film,
Mila Kunis, e cila nga interpretimi kishte kaluar nė sulm tė
drejtėepėrdrejtė kundėr aktorit. [/b]
Karakteret e dy protagonistėve kryesor nė film duhen tė ndeshen me njėri-tjetrin.
Por wahlberg ka deklaruar se Kunis nuk ishte duke luajtur rolin kur e
kishte sulmuar atė. “Motoja ime gjithmonė ėshtė: ‘Godit dhe
ruaju mos tė tė godasin’. Nuk mendoj se Mila Kunis ėshtė stėrvitur mė
parė pėr kėtė skena, pasi ajo po mė rrihte me tė vėrtetė. Ajo mė ka
goditur disa here madje”, ka shpjeguar Wahlberg.
[/justify]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi