Ronaldo te Sampdoria?

Shko poshtė

Ronaldo te Sampdoria?

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 20, 2008 9:16 pm

[b]Ronaldo te Sampdoria? [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1020055055396_m.jpg[/img]
Ronaldo:
Sulmuesi brazilian Ronaldo shumė shpejtė do tė mund tė kthehet nė fushė pas rikuperimit tė plotė tė tij, ndėrsa shumė skuadra i janė vanė pas Fenomenit tė dikurshėm.[/b]
“Kam edhe shumė faqe pėr tė shkruar nė historinė time si lojtar. Dėshiroj tė shėnoj ende gola para se ta mbyll karrierėn”.

“Kur ta pėrfundoj karrierėn dua ta bėj atė me vullnetin tim dhe jo nga detyrimi qė mė bėjnė lėndimet”, ka thėnė braziliani, i cili ka shtuar se pėrveē Manchester Cityt dhe Paris St. Germain ekziston edhe “njė ofertė nga njė klub italian, i cili nuk ėshtė Milani”.
Ndėrkohė qė “Sportmediaset” njofton se Ronaldo kėrkohet nga Sampdoria, dhe nėse Fenomeni rikuperohet plotėsisht pėr lojė, atėherė ai do tė krijonte njė partneritet tė shkėlqyer me Antonio Cassanon nė sulm.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3542
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi