Leshoj Lokal me Qira

Shko poshtė

Leshoj Lokal me Qira

Mesazh  GenTToGolD prej Thu Oct 16, 2008 11:10 pm

[b]Leshoj Lokal me Qira[/b]


16 tetor 2008
Leshoje Lokalin me Qira ne lagjen Rruga e Llapit nr-57 Lokali ka 36 m dhe gjindet ne rrugen kryesore, per Inf- 044-448/400.
Prishtine; Tel. 044-448-400 e-mail: [url=mailto://zanizani@hotmail.com]zanizani@hotmail.com[/url]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3870
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi