Bayern Munich, jo vetem futboll…

Shko poshtė

Bayern Munich, jo vetem futboll…

Mesazh  GenTToGolD prej Wed Oct 15, 2008 10:19 pm

[center][b]Bayern Munich, jo vetem futboll…[/b]
[/center]


[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/bayern-munich.jpg[/img]

[b]Franck Ribery do te ishte i gatshem te jetonte nen lekuren e Al Pacino-s, ndersa Altintop adhuron Papen. [/b]
Lojtaret e Bayern Munich jane te gatshem te nderrojne jete me personazhe te rendesishem nese do te kishin mundesi. Keshtu,Franck Ribery do te ishte i gatshem te jetonte nen lekuren e Al
Pacino-s, pas te cilit eshte magjepsur ne filmin “Scarface”, ndersa
Hamit Altintop ka nje dashuri te madhe per Papen Ratzinger. “Me pelqen
menyra se si ai e shikon boten”, shprehet lojtari turk. Braziliani
Lucio do parapelqente te bente nje pune me humane. Mbrojtesi qendror
mendon se nese nuk do ishte futbollist, do te deshironte qe te bente
profesionin e rojes se plazhit, pasi per te, shpetimi i jetes se
njerezve, “te jep nje ndjesi te jashtezakonshme”. Interesant
eshte edhe rasti i Van Bommel e Toni Kroos, te cilet kane nje simpati
te vecante per tenistin Roger Federer. Per sa i perket sulmuesit
italian, Luca Toni, ai nuk do te largohej shume nga bota e futbollit,
pasi ajo qe enderron eshte posti i Jurgen Klinsmann. Jo keq po te
mendosh se tekniku gjerman eshte nje nga me te pelqyerit ne vendin e
tij te lindjes dhe jo vetem…

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi