Ēmimi i dashurisė – burgu

Shko poshtė

Ēmimi i dashurisė – burgu

Mesazh  Egzonho prej Wed Oct 15, 2008 9:17 pm

[b]Ēmimi i dashurisė – burgu [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/fun/f.1015065406962_m.jpg[/img]
Njė polake do tė mund tė kalojė madje pesė vjet prapa grilave pasi qė ka kidnapuar qenin e ish tė dashurit tė saj, pa tė cilin, nuk ka mundur tė jetojė. Largėsinė nga qeni i gjahut ajo nuk ka mundur ta durojė.[/b]
36-vjeēarja Beata Wolotka nga qyteti polak Olsztyn e ka lutur ish tė dashurin e saj qė t’i lejojė qė kohė pas kohe ta vizitojė qenin.

Ai ka pranuar, mirėpo pasi qė nuk e ka kthyer atė pas shėtitjes sė fundit, e ka lajmėruar nė polici.

''Gruaja na ka thėnė se ėshtė lidhur shumė me atė qen gjatė kohės qė ka kaluar me pronarin e tij dhe ka qenė shumė e lumtur kur ia ka lejuar ta vizitojė. Mirėpo ajo ka thėnė se nuk ka mundur tė durojė mė largėsinė prej qenit. Ajo ėshtė e dėshpėruar kur nuk ėshtė me tė'', ka thėnė zėdhėnėsi i policisė lokale.

''Vėshtirė ėshtė tė thuhet se kėnd e ka dashur mė shumė gjatė lidhjes – qenin apo pronarin e tij'', ka pėrfunduar ai.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3661
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi