Valton Krasniqi promovon klipin e ri

Shko poshtė

Valton Krasniqi promovon klipin e ri

Mesazh  Egzonho prej Tue Oct 14, 2008 9:34 pm

[b]Valton Krasniqi promovon klipin e ri [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.1014094531677_m.jpg[/img]
Valton Krasniqi:
Kėngėtari Valton Krasniqi mbrėmė nė Prishtinė e ka promovuar videoklipin e tij mė tė ri tė kėngės "Albanian Girls" ("Vajzat shqiptare").[/b]
Edhe pse Valtoni kishte planifikuar qė kėtė klip ta promovonte pėr herė tė parė nė Tiranė, mirėpo pėr shkak tė miqve tė shumtė nė Kosovė ai kishte vendosur qė ta promovojė nė kryeqytetin kosovar.

Incizimi i kėngės ėshtė realizuar nė studion e kėngėtarit, ndėrsa xhirimet janė realizuar nė Itali dhe nė Maqedoni.

Tė pranishėm nė promovim ka qenė edhe njė ekip nga televizioni zviceran SFR, tė cilėt janė duke punuar njė reportazh pėr Valton Krasniqin.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3753
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi