Pitt heq dorė nga filmi “The Fighter”

Shko poshtė

Pitt heq dorė nga filmi “The Fighter”

Mesazh  Egzonho prej Tue Oct 14, 2008 3:30 pm

[b]Pitt heq dorė nga filmi “The Fighter” [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.1014032930275_m.jpg[/img]
Aktori Brad Pitt ka hequr dorė nga roli nė filmin e ri tė regjisorit Darren Aronofsky, “The Fighter”, qė ka vėnė nė pyetje edhe realizimin e projektit. [/b]
Kjo nuk ėshtė hera e parė tė Pitt heq dorė nga rolet nė filmat e Aronofsky, pasi qė tė njėjtėn gjė ai bėri edhe nė vitin 2002 me filmin “The Fountain”, ku luajtėn Rachel Weisz dhe Hugh Jackman.

Pitt aktualisht ėshtė nėpėr kinema me filmin e vėllezėrve Coen, ”Burn After Reading”, ku ėshtė ribashkuar me aktorin George Clooney. Filmi i ardhshėm i Pitt do tė jetė “The Curious Case” i regjisorit Benjamin Button.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3661
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi