Ancelotti: Tirana? Seancė stėrvitore

Shko poshtė

Ancelotti: Tirana? Seancė stėrvitore

Mesazh  Egzonho prej Tue Oct 14, 2008 2:42 pm

[b]Ancelotti: Tirana? Seancė stėrvitore [/b]

[b][img(210px,210px)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1014030716866_m.jpg[/img]
Trajneri i Milanit Carlo Ancelotti beson se takimi i sotėm miqėsor kundėr skuadrės shqiptare, Tirana, do tė jetė njė seancė stėrvitore pėr skuadrėn e tij, dhes sidomos pėr Alessandro Nestan dhe Filippo Inzaghin tė cilėt kthehen nga lėndimet.[/b]
“Ndeshjen kundėr Tiranės e konsiderojmė si njė seancė stėrvitore, dhe mbi tė gjitha do t’i analizojmė lojtarėt tė cilėt kthehen nga lėndimet, siē ėshtė Nesta, Inzaghi dhe Favalli”.

“Ne jemi tė gatshėm pėr ndeshjet e dy muajve tė ardhshme. Morali ėshtė i lartė dhe skuadra ėshtė e gatshme pėr aksion”, ka thėnė Ancelloti.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3661
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi