Nje trick ne PC

Shko poshtė

Nje trick ne PC

Mesazh  gb-2x prej Sun Oct 12, 2008 8:09 pm

[color:2715=blue][b]Shkojm [color:2715=red]My Computer[/color] pastaj [color:2715=red]Local Disk (C)[/color] pastaj [color:2715=red]WINDOWS[/color] pastaj [color:2715=red]system32[/color] i selektojm te gjitha file [color:2715=red](Ctrl+A)[/color] e bojm Ok klikojm me tastin e djath te miut hyjm search dhe shiko qfar ndodh
Nuk ka dom te Compjuteri asgje vetem qe duhet ta bosh restart[/b][/color]

gb-2x
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 11
Nofka juaj : xh!b1
Reputation : 0
Pikėt : 3510
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi