Mel B Refuzon Revistėn Playboy

Shko poshtė

Mel B Refuzon Revistėn Playboy

Mesazh  Egzonho prej Sun Oct 12, 2008 6:59 pm

[img]https://i.servimg.com/u/f42/13/12/93/18/mel_b10.jpg[/img]

[b]Kėngėtarja e muzikės pop dhe modelja e veshjeve tė brendshme, Melanie Brown, ka refuzuar njė ofertė afėr dy milionė dollarėshe nga "Playboy" pėr tė pozuar nudo.[/b]
Ish-anėtarja e grupit “Spice Girls” e cila pozon mė veshje tė brendshme pėr kompaninė “Ultime”, ambasadore e tė cilės ėshtė, ka thėnė se ajo kurrė nuk do t’i largonte edhe teshat e fundit nga trupi i saj pėr tė pozuar lakuriq.

“Jo nuk do ta bėj njė gjė tė tillė”, ka thėnė shkurt Mel B.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3661
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi