Kompania “Logitech” paraqet produkte pa kablo

Shko poshtė

Kompania “Logitech” paraqet produkte pa kablo

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 2:19 pm

[center][color:7131=#505050][font:7131=Arial][url=http://www.shqipmedia.com/wp-content/uploads/2008/10/tastatura.jpg][color:7131=#000000][font:7131=Arial][b]Kompania “Logitech” paraqet produkte pa kablo[/b][/font][/color][/url][/font][/color]

[/center]
[color:7131=#505050][font:7131=Arial][url=http://www.shqipmedia.com/wp-content/uploads/2008/10/tastatura.jpg][img(250px,188px)]http://www.shqipmedia.com/wp-content/uploads/2008/10/tastatura.jpg[/img][/url]
Tastiera mė e hollė – “Illuminated Keyboard” Pėrpos faktit qė bėhet fjalė pėr tastierėn mė tė hollė nė treg, “Logitech Illuminated Keyboard” (me trashėsi maksimale prej 9,3 milimetrash) bie nė sy edhe pėr nga ndriēimi special. Thėnė mė saktėsisht, ēdo tast ėshtė i ndriēuar pėrbrenda. Testimet e para tregojnė se kjo tastierė ėshtė mjaft e pėrshtatshme pėr tė shkruar, pėrkundėr faktit qė ėshtė mjaft e hollė. Kur kėsaj i shtohet edhe ndriēimi i njėtrajtshėm, atėherė fitohet njė pėrshtypje e pėrsosur.
[url=http://www.shqipmedia.com/wp-content/uploads/2008/10/timonipakablo.jpg][img(300px,258px)]http://www.shqipmedia.com/wp-content/uploads/2008/10/timonipakablo-300x258.jpg[/img][/url]
[b]Timoni – “Driving Force GT”[/b]
Ndėr aksesorėt e paevitueshėm tė “Logitech”-ut pėr lojė, kemi veēuar edhe timonin “Logitech Driving Force GT”, i cili ėshtė pėrshtatur me versionin e ri tė simulimit tė vozitjes pėr “Playstation 3 Gran Turismo”. Ky timon karakterizohet me rregullimin mjaft preciz tė frenimit, me TCS, teknologjinė “force feedback”, si dhe me rrotacionin e timonit pėr 90 shkallė.
[b]Plejeri pa kabllo – “Squeezebox Boom”[/b]
”Squeezebox Boom” ėshtė plejer i ri muzikor, qė ka tė integruar forcuesin, altoparlantėt kualitativė dhe ėshtė lehtė qė tė pėrdoret. Ky plejer ka vetėm njė kabllo – atė qė shėrben pėr furnizim me rrymė elektrike, ēdo gjė tjetėr do tė lidhet pa kabllo. Me anė tė kėtij plejeri mund tė dėgjoni muzikė nga kompjuteri, radio stacioni i preferuar nė internet dhe nga shėrbimet me pagesė, si psh “Rhapsody”, “Last.FM”, “Slacker”, “Pandora” dhe “Sirius” – edhe atė edhe kur kompjuteri tė jetė fikur. Ky plejer muzikor ofron forcuesin digjital tė integruar prej 30 W, si dhe dy altoparlantė (1,9 centimetra) me membrana tė buta. Dizajni i pėrmirėsuar pėrfshinė procesorin e kualitetit tė lartė tė sinjalit, forcuesin e klasės D dhe “crossover”-in digjital. Kjo bėn qė tė dėgjohet njė zė i pastėr si kristali, me zhurmė minimale.
[url=http://www.shqipmedia.com/wp-content/uploads/2008/10/logitech.jpg][img(300px,200px)]http://www.shqipmedia.com/wp-content/uploads/2008/10/logitech-300x200.jpg[/img][/url][/font][/color]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3567
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi