Elsa njė show-woman

Shko poshtė

Elsa njė show-woman

Mesazh  Ardi prej Sun Oct 12, 2008 1:58 am

[b]Elsa njė show-woman [/b]


[img]http://telegrafi.com/fo/vip/f.1011073148176_m.jpg[/img]
[b]Kėngėtarja e njohur Elsa Lila ėshtė duke konsideruar realizimin e njė shou bisedues nė RTSH
.[/b]Prezantimi i festivalit tė vitit tė kaluar duket se i ka lėnė mbresa kėngėtares pėr ta zhvilluar edhe mė tutje kėtė profesion.

Projekti i Elsės bazohet nė bashkėpunimin e saj me regjisorin e
mirėnjohur shqiptar, Pali Kuke, me tė cilin do ta realizojė njė program
bisede, ndėrsa nė projekt do tė merr pjesė i gjithė stafi i RTSH-sė i
cili realizon “Festival nė RTSH”.

Duke u bazuar nė paraqitjen nė skenė dhe aftėsitė saja udhėheqėse,
producentėt e kanė gjetur njė drejtuese tė shkėlqyer pėr njė emision
mbrėmjeje. Veē kėsaj Elsa ėshtė ftuar sėrish ta drejtojė “Festivalin nė
RTSH”, mirėpo mėsohet se pėr arsye tė panjohura njė gjė e tillė nuk do
tė ndodhė.

_________________
ar2yy
avatar
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3721
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi