Bruce Willis me imazh tė ri

Shko poshtė

Bruce Willis me imazh tė ri

Mesazh  Ardi prej Sun Oct 12, 2008 1:57 am

[b]Bruce Willis me imazh tė ri [/b]

[img]http://telegrafi.com/fo/vip/f.1011065303712_m.jpg[/img]
[b]Legjenda hollivudiane e aksionit, Bruce Willis, ėshtė shfaqur nėpėr rrugėt e Los Angelesit me njė imazh krejt ndryshe nga ai tė cilin e ka pasur deri me
tani.[/b]

Willis, pėrkushtimit tė tij pėr regjinė tashmė ia ka
kushtuar edhe me anė tė dukjes sė tij. Ai mban njė kėsulė, syze dhe
mjekėr tė thinjur.

Debutimi i Willis si regjisor do tė shihet muajin e ardhshėm nė filmin “"Three Stories About Joan".
avatar
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3721
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi