Poni planifikon spot tė ri

Shko poshtė

Poni planifikon spot tė ri

Mesazh  Ardi prej Sun Oct 12, 2008 1:54 am

[b]Poni planifikon spot tė ri [/b]

[img]http://telegrafi.com/fo/vip/f.1011050935124_m.jpg[/img]
[b]Kėngėtarja e cila fitoi zemrat e fansave me kėngėn "Si trėndafil", pėrgatitet pėr spotin e saj tė katėrt nga albumi i fundit, kėtė radhė njė spot dimėror.[/b]

Poni,e cila kėtė verė ka realizuar tre spote, “Hopa, hopa”, “Ē’ėshtė dashuria”
dhe “Labėri, moj Labėri”, ėshtė duke planifikuar realizimin e
videoklipit tė radhės tė cilin ende nuk ka vendosur ku do ta xhirojė,
mirėpo nuk pėrjashtohet Ulqini.

Nė realizimin e klipit tė kėngės “Hopa, hopa”, kėngėtarja nga Vlora
kishte bashkėpunuar me regjisorin e famshėm nga Maqedonia, Aleksandėr,
ndėrkohė qė nuk dihet me kė do tė ta realizojė videoklipin e radhės.

_________________
ar2yy
avatar
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3747
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi