Rezarta mbrėmje gala pėr klipin

Shko poshtė

Rezarta mbrėmje gala pėr klipin

Mesazh  Ardi prej Sun Oct 12, 2008 1:53 am

[b]Rezarta mbrėmje gala pėr klipin [/b]

[img]http://telegrafi.com/fo/vip/f.1011045430277_m.jpg[/img]
[b]Rezarta Shkurta do tė organizojė njė ceremoni madhėshtore pėr ta promovuar klipin e ri tė saj nė Durrės.[/b]

Mėsohet se kėnga ėshtė duke u punuar nga kompozitori Genti Lako dhe ėshtė nė fazėn pėrfundimtare.

Pėrveē se ka premtuar se do t’i mahnitė tė gjithė me videoklipin e ri,
Rezarta planifikon njė eveniment gala pėr mbrėmjen promovuese ku do tė
ftojė mysafirė tė shumtė tė skenės dhe artit.

_________________
ar2yy
avatar
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3721
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi