Jackson anulon koncertin e rikthimit

Shko poshtė

Jackson anulon koncertin e rikthimit

Mesazh  Ardi prej Sun Oct 12, 2008 1:49 am

[b]Jackson anulon koncertin e rikthimit [/b]

[img]http://telegrafi.com/fo/vip/f.1011032943550_m.jpg[/img]
[b]Janet Jackson e ka anuluar edhe koncertin i cili ishte paralajmėruar si
koncert i rikthimit tė kėngėtares pas njė sėmundjeje e cila e detyroi
tė anulonte njė varg koncertesh nga turneu i saj.[/b]
Promovuesit e superyllit tė muzikės pop dhe R&B kishin njoftuar se koncerti i
caktuar pėr tė shtunėn mbrėma nė Connecticut do tė mbahet (pas njė
vargu anulimesh), mirėpo sot ėshtė njoftuar se dhe ky koncert ėshtė
anuluar.

“Rikthimi i Janet Jackson nė vazhdimin e turneut tė saj ‘Rock Witchu’
ėshtė shtyrė me kėrkesė tė mjekėve”, ka deklaruar njė pėrfaqėsues i
kėngėtares.

_________________
ar2yy
avatar
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3812
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi