Lexo para se te Prezantohesh !!

Shko poshtė

Lexo para se te Prezantohesh !!

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 1:24 am

[list]
[*][color:57c6=darkblue][b][color:57c6=black]Anėtar/ė tė ri tė forumit, prezantimi nė forumin tonė nuk ėshtė i obliguar por i nevojshėm pėr tu njohur mė lehtė nė komunitetin tonė dhe anėtarėt e tjerė. [/color][/b][/color][color:57c6=darkblue][b][color:57c6=black]Se paku anėtar/e te nderuar te jepni disa info siē janė : Emri. Mbiemri. Mosha.Vendi etj[/color][/b][/color]
[/list]
[font:57c6=Comic Sans Ms][color:57c6=indigo][b]Me Respekt,Stafi
Studentet-KS.TK[/b][/color][/font]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3870
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi