Pershendetje:D

Shko poshtė

Pershendetje:D

Mesazh  xhemmi prej Sun Dec 07, 2008 11:26 pm

[color:4da3=blue]Pershendetje antar te forumit[/color]


[color:4da3=blue]Une jam Xhemmi dhe shpresoj se do kaloj mire [/color]
xhemmi
xhemmi
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 5
Nofka juaj : Xhemmi
Reputation : 0
Pikėt : 3754
Registration date : 07/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje:D

Mesazh  GenTToGolD prej Mon Dec 08, 2008 4:33 pm

[b]Mire se erdhe
[/b]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3870
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi