Van Basten frikėsohet nga Aston Villa

Shko poshtė

Van Basten frikėsohet nga Aston Villa

Mesazh  Egzonho prej Thu Oct 23, 2008 8:57 pm

[b]Van Basten frikėsohet nga Aston Villa [/b]

[img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1023054113182_m.jpg[/img]
Marco van Basten:
[b]Gjigantėt e Ligės holandeze Eredivisie, Ajax, sonte ndeshen me skuadrėn nga Liga Premier, Aston Villa, ndėrsa ish-trajneri i Holandės, Marco van Basten mendon se nuk do tė jetė e lehtė pėr skuadrėn e tij.[/b]
“Lojtarėt tanė duhet tė jenė tė jashtėzakonshėm nėse dėshirojnė tė nxjerrin rezultat tė mirė. Sa i takon pėrgatitjes sė tyre fizike, ne jemi shumė mbrapa”.

“Aston Villa ka shumė lojtarė tė mirė me shumė pėrvojė, pastaj ata luajnė nė njė Ligė me nivel mė tė lartė se kjo e jona, dhe ky ėshtė dallimi mė i madh”.

“Ne luajmė nė Eredevise me njė grup lojtarėsh tė rinj, prandaj sipas meje dy favoritėt kryesorė nė grupin tonė janė Aston Villa dhe Hamburger SV. Ata e kanė edhe buxhetin e madh dhe ėshtė e pamundur qė tė jemi konkurrues pėrballė tyre”, ka thėnė trajneri i Ajaxit dhe legjenda e dikurshme e Milanit.
Egzonho
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3810
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi