Beqar vlerėsohet lartė nga ekspertėt

Shko poshtė

Beqar vlerėsohet lartė nga ekspertėt

Mesazh  Egzonho prej Thu Oct 23, 2008 8:56 pm

[b]Beqar vlerėsohet lartė nga ekspertėt [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1023031052674_m.jpg[/img]
[/b]Portieri i Kombėtares Kuqezi dhe skuadrės qipriote Anothosis Famagusta:
[b]Portieri i Kombėtares Shqiptare dhe i skuadrės qipriote Anorthosis Famagusta, Arian Beqaj, ka marrė njė vlerėsim tė larte nga ekspert e futbollit evropian pėr paraqitje e tij tė mbrėmshme kundėr Interit pavarėsisht se skuadra e tij humbi nė Giuseppe Meazza me rezultat minimal 1-0, me golin e Adrianos.[/b]
Beqaj ka marrė njė notė tė lartė (7.5) nga ky takim duke pasur parasysh pritjet e shkėlqyera tė cilat i ka bėrė, ndėrkohė qė te goli i Adrianos ekspertėt e pėrjashtojnė Baqajn nga faji.

Portieri kosovar ėshtė llogaritur si lojtari mė i mirė nė ndeshje, sė bashku me dy lojtarėt e Interit, Cambiaso (8) dhe Adriano (8), tė cilėt kanė marrė notat mė tė larta.

Anorthosis pas tre ndeshjesh ka arkėtuar katėr pikė, duke shėnuar njė barazim (kundėr Werderit), njė fitore (kundėr Panathinaikosit) dhe njė humbje (kundėr Interit). Kėshtu Interi gjendet nė vendin e parė me shtatė pikė, Anorthosis nė tė dytin me katėr pikė, Werderi nė vendin e tretė me tre pikė dhe i fundit gjendet Panathinaikosi me njė pikė.
Egzonho
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3810
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi