Ancelotti: Ne, kundershtaret kryesore te Interit

Shko poshtė

Ancelotti: Ne, kundershtaret kryesore te Interit

Mesazh  GenTToGolD prej Mon Oct 20, 2008 11:35 pm

[justify][b]Ancelotti: Ne, kundershtaret kryesore te Interit
[/b]

[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/milani.jpg[/img]
[b]Ne nje interviste dhene per Raidue, trajneri kuqezi shprehet se skuadra po kalon nje moment te mire. [/b]
Fitorja ndaj Sampdorias ka rritur ndjeshem moralin e trajnerit te Milanit,
Carlo Ancelotti, i cili beson se skuadra e tij eshte ne lartesine e
Interit. Ne nje interviste dhene per Raidue, trajneri kuqezi
shprehet se skuadra po kalon nje moment te mire. “Po, ne jemi rivalet
kryesore te Interit edhe pse ky kampionat eshte me i ekujlibruar se te
tjeret”, shprehet Ancelotti. Ai ka theksuar gjithashtu se Ronaldinho po
ecen me hapa te medha por mund te permiresohet edhe me shume. Ancelotti
pohon se Interi eshte nje skuader e forte dhe kete e tregoi dje ne
mbremje, por vecoi gjithashtu edhe demtimet e shumta ne radhet e Romes.
Tekniku kuqezi foli edhe per ndeshjen e mesjaves per Kupen UEFA kunder
Herenven, duke pohuar se ky kompeticion eshte nje prej objektivave te
sezonit pasi Milan nuk e ka fituar asnjehere UEFA-n.
[/justify]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi