Moratti: E prisja kete Inter

Shko poshtė

Moratti: E prisja kete Inter

Mesazh  GenTToGolD prej Mon Oct 20, 2008 11:35 pm

[justify][b]Moratti: E prisja kete Inter[/b]

[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/moratti.jpg[/img]
[b]Massimo Moratti ndihet mjaft i entuziazmuar pas pokerit te golave qe Interi i shenoi Romes ne ndeshjen e djeshme.[/b]
Massimo Moratti ndihet mjaft i entuziazmuar pas pokerit te golave qe Interi i
shenoi Romes ne ndeshjen e djeshme. “Skuadra u shpreh ne menyren me te
mire dhe kjo do te thote se kemi evoluar ne loje. Kisha ndjesine se
lojtaret ishin te qete dhe me pas arriten me lehtesi te madhe tek
goli”, theksoi pronari zikalter, sipas te cilit, Mourinho po i jep nje
fytyre te vertete kesaj skuadre. Me tej, ai ka shtuar se
fitorja e djeshme eshte me shume nje merite e Interit, por nenvizoi
faktin se edhe Roma eshte nje skuader e forte dhe e organizuar. “Ne
do kerkojme te vazhdojme rrugetimin. Eshte nje permiresim qe e prisja,
por kampionati eshte shume i gjate por gjate rruges kemi edhe Champions
League. Pervec Ibres, une mendoj se edhe Maicon eshte per Topin e
Arte”, pohoi presidenti zikalter per lojtaret e tij.
[/justify]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi