Madonna e Guy, 'no sex' prej 18 muajsh

Shko poshtė

Madonna e Guy, 'no sex' prej 18 muajsh

Mesazh  GenTToGolD prej Mon Oct 20, 2008 11:29 pm

[justify][b]Madonna e Guy, 'no sex' prej 18 muajsh [/b]

[/justify]
[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/madona.jpg[/img]
[justify]
[b]Mė 22 shtator 2000 Madona dhe Guy u martuan duke zhvilluar njė ceremoni tė cilėsuar si eventi i vitit. [/b]
Festa ishte madheshtore, pėr tė mos folur pėr tė ftuarit e shumtė VIP qė gėluan atė natė.

Madonna u bė zonja Ritchie, duke marrė nė patronazh bukuroshin Guy e duke
deklaruar nė shtyp se ishte njė histori e bukur dashurie.

Gjatė ditės sė dasmės Guy improvizoi edhe njė koncert qė la pa frymė Madonna-n.

"Ishte njė eksperiencė plotėsisht magjike", tha nė atė kohė Madonna, fjalė qė
mė pas i mori era, sepse ajo qė mund tė quhej martesa e shekullit u
shndėrrua nė divorcin e shekullit.


Sipas mediave, Madonna dhe i shoqi nuk kanė kryer marrėdhėnie seksuale prej tė paktėn 18 muajsh.

Ajo, e fiksuar pas trupit tė saj stėrvitej katėr orė nė ditė, duke lėnė pas dore bashkėshortin e saj tė dashur.

Por goditjen fatale marrėdhėnies ia dha edhe historia shokuese e Madonna-s me kampionin e bejsbollit Alex «A-Rod» Rodriguez.

Gjate gjithe ketyre kohėve nuk kanė munguar as akuzat nga Guy pėr gruan e tij, se nuk eshte gje tjetėr vecse njė egoiste. [/justify]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi