Depp, shumė i mirė pėr role tė ēuditshėm

Shko poshtė

Depp, shumė i mirė pėr role tė ēuditshėm

Mesazh  GenTToGolD prej Mon Oct 20, 2008 11:17 pm

[justify][b]Depp, shumė i mirė pėr role tė ēuditshėm[/b]

[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/depp.jpg[/img]
[b]Johnny Depp duket se e ka marrė shumė seriozisht rolin e tij tė tė ēmendurit
Mad Hatter. Aktori ėshtė kapur duke e ngrėnė kapelėn, tamam sic bėn
edhe personazhi i tij.[/b]
Aktori hollivudian nė filmin e tij mė tė ri “Alice in Wonderland” po
portretizon karakterin e famshėm tė Mad Hatter por duke e pėrshtaur nė
njė version tė ri. Filmi me regji tė regjisorit Tim Burton, ka filluar
xhirimet dhe Depp ka argėtuar anėtarėt e stafit me sjelljet e tij tė
ēuditshme.
“Askush nuk i luan rolet e tė ēuditshmėve mė mirė se Johnny dhe atij vėrtet i pėlqejnė role te tilla. Njė ditė ai e hėngri njė pjesė tė kapelės. Ai thjesht e kafshoi, e pėrtypi dhe e gėlltiti”, ka treguar regjisori Burton.
[/justify]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi