Gossip, Kate Moss shtatzėnė?

Shko poshtė

Gossip, Kate Moss shtatzėnė?

Mesazh  GenTToGolD prej Mon Oct 20, 2008 11:16 pm

[b]Gossip, Kate Moss shtatzėnė? [/b]

[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/kate-moss.jpg[/img]

[b]Kate Moss shumė shpejt mund tė sjellė nė jėtė njė fėmijė. Modelja ėshtė parė
mė pulpa tė fryra dhe shumė veta u shqetėsuan pėr shėndetin e saj.[/b]

Kohėt e fundit Moss ėshtė rikthyer sėrish bashkė me tė fejuarin e saj Jamie
Hince. Top modelja ėshtė parė nė njė pub nė Londėr mė njė veshje qė tė
bėntė tė mendoje se kėrkontė tė fshihte dicka.

Trupi i saj i rrumbullakosur ka ngjalluar dyshimet pėr njė shtatzani tė mundshme.

Por nuk kanė mjafuar vetėm kėto senjale, prej disa javėve ajo nuk ka
konsumuar mė as alkool, nėse mė parė kishtė vendosur ta linte
pėrfundimisht pijen tani zėrat flasin pėr mundėsinė qė Kate do tė
sjellė nė jetė femijėn e saj tė dytė.

Moss ėshtė nėna e njė vajze tė vogėl 6-vjecare Lila Grace, fryt i dashurisė sė saj me Jefferson Hack.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi