Pornoromani i shkrimtarit Palahniuk

Shko poshtė

Pornoromani i shkrimtarit Palahniuk

Mesazh  GenTToGolD prej Mon Oct 20, 2008 11:13 pm

[b]Pornoromani i shkrimtarit Palahniuk[/b]
[justify]

[/justify]
[img]http://www.top-channel.tv/new/foto/lajme/poronostar.jpg[/img]
[justify]
[b]Shkrimtari Chuck Palahniuk rikthehet nė librari me "Gang Bang", njė libėr qė
tergon historinė e njė pornostari tė vjetėr, e cila vendos t’i japė
fund karrierės sė saj me njė sipermarrje tė pamundur, tė thyeje
rekordin botėror tė raporteve seksuale me 600 burra, njėri pas tjetrit.[/b]
[/justify]

Historia ėshtė bazuar nga jeta e pornodives Annabel Chong, objekt edhe nė njė
filmi nė vitin 1999. Stili i pagabueshėm dhe karakteristikat e vecanta
tė Chuck Palahniuk pėrshtaten shumė mirė edhe nė njė histori tė kėtij
tipi.
Annabel Chong, pornostare me origjininė kineze, vendosi
nė 1995 rekordin e 251 raporteve seksuale me 70 burra brenda 10 orėve.
Njė rekord i paparashikuar qė u bė spunto edhe pėr filmin "Sex: the
Annabel Chong story".
Palahniuk do ta risjellė nė njė tjetėr stil. Protagonistja ėshtė Cassie, pornodiva qė vendos tė mbyllė
karrierėn nė mėnyrėn mė madhėshtore. Ekzibicioni i saj, “Gang Bang”,
njė performancė porno nė tė cilėn njė grua kryen marredhėnie seksuale
me njė numėr tė konsiderueshėm burrash, do tė jetė objekti i romanit.
Njė njė dhomė gjigande e shumėngjyrėshe, plot mė prezervativė tė tipve tė
ndryshėm, 600 partnerė do tė presin turnin e tyre tė koordinuar nga
Sheila, sekretarja e Miss Wright. [justify]Zėrat tregues nė roman do tė jėnė tre, numri 600, njė yll i vjetėr i pornos, 137, njė ish-divė e
tv-sė, pėr shkak tė njė skandali seksual dhe numri 72, njė djalė i
turpshėm qė prezantohet mė njė tufė me lule[/justify]

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi