Kaspersky Removal Tool 7.0.0.242

Shko poshtė

Kaspersky Removal Tool 7.0.0.242

Mesazh  GenTToGolD prej Mon Oct 20, 2008 10:11 pm

[b]Kaspersky Removal Tool 7.0.0.242,eshte Anti-Virus per PC qe na sherben per te bere SCAN PC sa here dojna dhe Viruset e gjetura i fshin menjehere.

[/b][img]http://i36.tinypic.com/28tx46h.jpg[/img]

[b]Shkarko:[/b]
depositfiles.com/en/files/mp32ypd6f

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
GenTToGolD
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3841
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi