Wenger: Nasri ka tejkaluar pritjet tona

Shko poshtė

Wenger: Nasri ka tejkaluar pritjet tona

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 20, 2008 6:48 pm

[b]Wenger: Nasri ka tejkaluar pritjet tona [/b]


[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1020061945485_m.jpg[/img][/b]
[b]Samir Nasri:[/b]
[b]Menaxheri i Arsenalit Arsene Wenger e ka lėvduar transferin e sivjetmė, Samir Nasri, duke thėnė se ish-lojtari i Marseille veēmė e ka kaluar atė qė ka pritur klubi nga ai.[/b]
“Nuk kam llogaritur te Nasri sė paku nė gjashtė muajt e parė tė sezonit, ngjashėm sikurse mendoj pėr secilin lojtar qė e blejmė nė atė moshė”.

“Mirėpo nėse shikoni se sa shpejt ėshtė pėrshtatur nė skuadėr, lirshėm mund tė thuhet se ai i ka kaluar pritjet tona”.

“Ai ėshtė 21-vjeēar, ka kaluar nga Franca nė Angli, dhe mė duhet tė pranoj se jam shumė i kėnaqur pėr qėndrimin dhe paraqitjet e tij. Ai po luan shumė mirė dhe shumė shpejtė po bėhet njė lojtar kyē nė skuadėr”, ka thėnė Wenger.
Egzonho
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3781
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi