Torres: Benitez ka gabuar nė lidhje me Agueron

Shko poshtė

Torres: Benitez ka gabuar nė lidhje me Agueron

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 20, 2008 6:44 pm

[b]Torres: Benitez ka gabuar nė lidhje me Agueron [/b]

[img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1020070050724_m.jpg[/img]
Torres dhe Aguero, bashkėlojtarė tė dikurshėm
[b]Sulmuesi i Liverpoolit Fernando Torres ka thėnė se trajneri i tij Rafael Benitez ka gabuar duke thėnė se ėshtė shumė i rrezikshėm transferimi i Sergio Agueros te Liverpool dhe se "Tė Kuqtė" kanė gabuar me mos angazhimin e argjentinasit nė Anfield.[/b]
“Qė nga stėrvitja e parė e kemi ditur se Aguero do tė bėhet lojtar i shkėlqyeshėm”.

“Dukej qartė se ai ėshtė njė lojtar i veēantė. Ai i ka tė gjitha kualitetet pėr tė qenė njė sulmues i klasit tė lartė. Ai ėshtė nė njė formė tė mirė dhe e ka filluar me kėmbė tė mbarė sezonin e ri”, ka thėnė Torres.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3661
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi