Baptista: Tė fokusohemi te Chelsea

Shko poshtė

Baptista: Tė fokusohemi te Chelsea

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 20, 2008 6:43 pm

[b]Baptista: Tė fokusohemi te Chelsea [/b]

[img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1020071057143_m.jpg[/img]
Julio Baptista
[b]Roma 'ėshtė ndarė nė pjesė' nė ndeshjen e mbrėmshme nė Olimpico nga kampioni Inter, ndėrsa sulmuesi brazilian Julio Baptista mendon se Giallorosėt duhet ta rikuperojnė kėtė humbje nė Londėr.[/b]
“Do tė jetė njė ndeshje shumė e vėshtirė kundėr Chelseat, mirėpo qėllimi ynė ėshtė qė tė kualifikohemi nė fazėn e radhės”.

“Kemi luajtur shumė keq kundėr Cluj, dhe po ashtu nuk filluam mirė kundėr Bordeaux”.

“Tė gjithė mendojnė se Chelsea ėshtė favorit nė grupin tonė, mirėpo po ashtu tė gjithė menduan se Roma do ta ketė shumė tė lehtė vendin e dytė, gjė qė nuk ndodhi”.

“Megjithatė, ne e dimė se nuk ėshtė lehtė dhe jemi tė vendosur tė nxjerrim sė paku njė pikė nė Londėr, edhe pse Blutė janė njėra nga skuadrat mė tė fuqishme nė Evropė pėr momentin”, ka thėnė ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Real Madridit.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3752
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi