Eto:Ėshtė me rėndėsi tė fitojmė

Shko poshtė

Eto:Ėshtė me rėndėsi tė fitojmė

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 20, 2008 6:42 pm

[b]Eto: Ėshtė me rėndėsi tė fitojmė [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1020072043672_m.jpg[/img]
Samuel Eto'o:
Samuel Eto'o ėshtė shumė i gėzuar pėr fitoren e mbrėmshme tė Barcės kundėr Athletic Bilbaos, pėr tė cilėn ai ishte meritori kryesor pasi shėnoi golin e fitores, duke theksuar se nuk ėshtė me rėndėsi kush luan por me rėndėsi ėshtė qė skuadra t’i fitojė ndeshjet.[/b]
Lionel Messi, Carlos Puyol dhe Aliaksandr Hleb ishin lėnė nė stol nga Pep Guardiola, dhe pėrkundėr kritikave, skuadra pati sukses.

“Nuk ėshtė me rėndėsi kush luan, por skuadra duhet tė fitojė. Kėto janė tre pikė tė vlefshme tė fituara nė njė stadium shumė tė vėshtirė dhe ne duhet tė vazhdojmė tė stėrvitemi pėr ndeshjet e radhės. Ajo qė ėshtė me rėndėsi ėshtė tė fitojmė dhe skuadra tė tregojė lojė tė mirė”, ka thėnė kamerunasi.
Egzonho
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3810
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi