Doktorresha dhe Pacienti *Ku$hT!*

Shko poshtė

Doktorresha dhe Pacienti *Ku$hT!*

Mesazh  ku$ht! prej Sun Oct 19, 2008 3:28 am

Shkon pacienti te doktorresha edhe e pyet doktorresha ku po ankon
pacienti ja kthen spo muj Q... bre
doktorresha i jep disa barna .
TE nesermen shkon pacienti pra te doktorresha edhe i thot a te ndihmun barnat , jo thoj pacienti -ne rregull thot doktorresha po ti qes edhe nje par qe nuk te ndihmojn edhe qito ska zgjedhje
te nesermen vjen prap pacienti edhe i thot doktorreshes se nuk me ndihmun hiq barnat edhe deshet doktorrica edhe ja ba pacientin hade ketu ....... e nxan pacienti doktorricen e Q.... Edhe ja ban doktorrica qysh bre po thu nuk po muj Q..
ja ban pacienti doktorrices valla koke budallic > se i thot sop kam femna une se me QII QIjJ fort une <<<<<
ku$ht!
ku$ht!
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 24
Nofka juaj : ku$ht!
Reputation : 1
Pikėt : 3781
Registration date : 13/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi