Rrefim i shkurte nga Gjuha Franceze

Shko poshtė

Rrefim i shkurte nga Gjuha Franceze

Mesazh  GenTToGolD prej Fri Oct 17, 2008 9:29 pm

[font:f1be=Arial][color:f1be=black][b]Gjuha frėnge[/b] (frėngjishtja) ėshtė njė [url=http://sq.wikipedia.org/wiki/Gjuh%C3%ABt_indo-evropiane]gjuhė indo-evropiane[/url] e familjes sė gjuhėve romane,flitet ne Francė,Kanadė,Zvicrė,Beligjikė dhe Luksembur,[/color][/font]numri i folėsve:
128 milion

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3718
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi