Prifti Dhe Papagalli

Shko poshtė

Prifti Dhe Papagalli

Mesazh  Egzonho prej Fri Oct 17, 2008 9:21 pm

[table:19a2 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0][tr][td]Ish kon ni prift edhe e kish ble ni papagall prej ni hoxhes edhe sa her i qet me honger buk prifti , papagalli thot:"bismilah" edhe tani han buk.Prifti nervozohet pse po thot bismilah edhe nuk i qet buk papagallit 1muj thot nashta harron me thon bismilah.Kur ti qet buk mas 1 muji papagalli thot: "elham dulilah u kry ramazani hajde bismilah" edhe tani han.[/td][/tr][/table]
Egzonho
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3781
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi